Ukázka z portfolia:

Modrá Hvězda Tento odkaz vede do externi site

Letáky a bannery na akce
potápěčského klubu

Modra Hvezda

Použité technologie: digitální velkoformátový tisk, laminace

Další foto: 1 2

Poptávka služeb

 

Pokud Vás zaujala nabídka grafických nebo tiskových služeb studia Graphic Live, můžete poptat cenovou nabíku pro Vaši zakázku vyplněním a odesláním následujícího formuláře. Nabídka Vám bude odeslána na emailovou adresu, kterou zadáte do formuláře. Se všemi osobními a kontaktními údaji je nakládáno v souladu s platnými právními předpisy a politikou ochrany soukromí.

Červeně označená pole jsou povinná a je nutno je vyplnit.


Jméno nebo společnost:

E-mail pro odpověď:

Telefon:


Do tohoto pole vyplňte technickou specifikaci Vaší zakázky - jako je formát, počet kusů, barevnost, druh papíru, vazby apod., případně další požadované informace. Pokud tyto údaje neznáte, nebo si nejste jisti, uveďte Váš telefonický kontakt, na kterém se s Vámi spojí pracovník studia a potřebné údaje upřesní.


Vyplňte prosím, jako ochranu proti automatickým robotům bezpečnostní kód zobrazený vlevo do červeného pole. Kód rozlišuje velká a malá písmena, a při chybném odeslání formuláře se změní. Pokud tento kód z jakýchkoliv důvodů nevidíte, nebo formulář na Vašem počítači nefunguje správně, můžete odeslat Vaši poptávku pomocí tohoto emailu.

 

Bezpecnostni kod