Ukázka z portfolia:

Order of Blanik's Knights

Slavnostní řádové tisky
a jmenovací listiny

Order of Blanik's Knights

Použité technologie: tisk na ruční papír, reliéfní a tepelná ražba, speciální vazba

Další foto: 1 2 3

Reklamní a grafické studio

Graphic Live spol. s r.o.

 

... člověk se vždy snažil pojmenovat svoje pocity, touhy či poznatky, a předat je srozumitelnou formou nejen svým současníkům, ale i budoucím generacím. Grafika se stala nejrozšířenějším nástrojem komunikace...

  ... dodnes jsme schopni porozumět jeskynním malbám, freskám na stěnách pyramid, řeckým graffiti, hliněným destičkám, starým svitkům a dalším formám prastaré komunikace ...

  ... i dnes proto používáme k vyjádření a sdělení svých myšlenek grafiku, aby po nás nezůstaly jen stopy v písku ...


Grafické studio Graphic Live vzniklo v roce 1997 oddělením od obchodní firmy, odkud společnost získala nejen stálou klientelu a technické zázemí, ale i grafickou vyzrálost a kreativitu svojí tvorby. Svou flexibilitou je studio schopné pokrýt požadavky zákazníků téměř ze všech oborů lidské činnosti a vyhovět i vysokým požadavkům na čas, kvalitu, objem, technické zpracování a finanční dostupnost.

Hlavní činností jsou služby grafického studia v oblasti návrhu a přípravy komerční grafiky, přizpůsobení grafického návrhu použité tiskové technologii a jeho výsledné zpracování. Společnost nabizí svým zákazníkům také tiskové služby zahrnující ofsetový či digitální tisk, sítotisk, případně zajišťuje další specializované techniky podle konkrétních požadavků klientů, jako např. zpracování velkoplošných plakátů, billboardů, reklamních bannerů či aplikace řezané reklamy. V nabídce jsou i ostatní polygrafické a dokončovací služby, které navazují na tiskový proces. Jedná se zejména o výsek, knižní vazby, laminaci, perforaci, číslování, reliéfní ražbu a mnohé další.

Neoddělitelnou součástí komplexního řešení jsou také služby v oblasti marketingu a strategie reklamy, návrhu a řešení komerčních interiérů, nebo montáže velkoplošné reklamy - a to od malých akcí, jako jsou např. prezentační dny firem, přes marketingovou a grafickou realizaci výstavních stánků pro jednotlivé subjekty, až po globální strategii marketingu firem či produktů.

Při vzniku studia do společnosti smluvně a kapitálově vstoupila tiskárna VanDruck Sedlčany Odkaz do externi site ..., v níž byla otevřena pobočka firmy, a kde je realizováno tiskové a knihařské zpracování podkladů ofsetovým tiskem, knihtiskem, sítotiskem a karuselovým potiskem textilu.


Pocitadlo.cz