Ukázka z portfolia:

SDH Květuš - Kvašťov

Publikace
"Květuš a Kvašťov v roce 2009"

SDH Kvetus-Kvastov

 

Použité technologie: fotografické práce, vektorizace logotypu, ofsetový tisk, laminace, knižní vazba V8

Další foto: 1 2 3 4 5 6

Odeslání souborů

Pokud potřebujete rychle dodat do studia své tiskové podklady, můžete využít následující formulář. Soubory budou odeslány na FTP server studia. Pokud bude lokální server studia online (viz indikátor v záhlaví této stránky) bude Váš soubor přnesen přímo na tento server. Pokud bude přenos prováděn mimo dobu činnosti lokálního FTP (podrobnosti zde), dojde automaticky k přesměrování; na vzdálený server, který je v provozu nepřetržitě.

Pracovníci studia jsou o dodání souboru automaticky vyrozuměni. Se všemi předanými osobními a kontaktními údaji je nakládáno v souladu s platnými právními předpisy a politikou ochrany soukromí.

 

Červeně označená pole jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Jméno nebo společnost:

E-mail pro odpověď:

Telefon:


Zde vyplňte bližší ůdaje o předaných podkladech - jako je formát, počet kusů, barevnost, druh papíru, vazby apod., případně další požadované informace. Pokud tyto ůdaje neznáte, nebo si nejste jisti, uveďte Váš telefonický kontakt, na kterém se s Vámi spojí pracovník studia a potřebné ůdaje upřesní.

 

 

Zadejte odesílaný soubor:

Maximální velikost takto odesílaného souboru je 8 MB. Pokud potřebujete odeslat větší soubory, je nutno použít klasický FTP klient. Adresa serveru je uvedena na stránce Kontakty - Graphic Live, přístupové údaje Vám sdělí na požádání pracovníci studia.

 

Bezpecnostni kod

 

Vyplňte prosím do červeného pole, jako ochranu proti automatickým robotům, bezpečnostní kód zobrazený vlevo . Kód rozlišuje velká a malá písmena, a při chybném odeslání formuláře se změní. Pokud tento kód z jakýchkoliv důvodů nevidíte, nebo formulář na Vašem počítači nefunguje správně, kontaktujte prosím pracovníky studia, kteří Vámm sdělí přístupové údaje pro přímé použití FTP serveru.