O společnosti

O společnosti Graphic Live spol. s r.o.

Reklamní a grafické studio Graphic Live spol. s r.o. se specializuje na přípravu a digitální zpracování grafických návrhů, zaměřených zejména na tiskové technologie.


Společnost vznikla v roce 1997 oddělením od obchodní firmy, odkud získala nejen stálou klientelu a technické zázemí, ale i grafickou vyzrálost a kreativitu svojí tvorby. Svou flexibilitou je studio schopné pokrýt požadavky zákazníků téměř ze všech oborů lidské činnosti a vyhovět i vysokým požadavkům na čas, kvalitu, objem, technické zpracování a finanční dostupnost.

Hlavní činností jsou služby grafického studia v oblasti návrhu a přípravy komerční grafiky, přizpůsobení grafického návrhu použité tiskové technologii a jeho výsledné zpracování. Společnost nabízí svým zákazníkům také tiskové služby zahrnující ofsetový či digitální tisk, sítotisk, případně zajišťuje další specializované techniky podle konkrétních požadavků klientů, jako např. zpracování velkoplošných plakátů, billboardů, reklamních bannerů či aplikace řezané reklamy. V nabídce jsou i ostatní polygrafické a dokončovací služby, které navazují na tiskový proces. Jedná se zejména o výsek, knižní vazby, laminaci, perforaci, číslování, reliéfní ražbu a mnohé další.

Neoddělitelnou součástí jsou také služby v oblasti marketingu a strategie reklamy, návrhu a řešení komerčních prostor, interiérů, nebo montáže velkoplošné reklamy – a to od malých akcí, jako jsou např. prezentační dny firem, přes marketingovou a grafickou realizaci výstavních stánků pro jednotlivé subjekty, až po globální strategii marketingu firem.

Celkový image našich zákazníků netvoří jenom vzhled a design jejich tiskových a propagačních materiálů, ale tomuto vzhledu by měl odpovídat i design a uspořádání jejich pracovních či komerčních prostor – kanceláří, zasedacích místností, restaurací, nebo prodejních či výstavních stánků. Studio Graphic Live spol. s r. o. nabízí v tomto směru služby od základního konceptu uspořádání a ergonomie, přes grafický či designový návrh až po konečnou realizaci a vybavení prostor.


Profil společnosti ve formátu PDF

Ukázky grafické tvorby a realizace zakázek společnosti si můžete prohlédnout na stránkách Galerie.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, můžete také zadat svoji poptávku na grafické a jiné služby studia.

Komentáře jsou uzavřeny.