Dárkové a propagační předměty

Dárkové a propagační předměty

Pro účinnou propagaci výrobku, záměru, nebo společnosti jsou kromě základní prezentace, ať už tištěné nebo mediální, také využívány reklamní a propagační předměty, které jsou personalizovány, zpravidla logem společnosti, nebo reklamním sloganem. Pro významnější příležitosti, jako např. výročí firmy, můžete využít luxusnější, na míru připravované dárkové sady.


Předměty pro reklamu a propagaci

Představují nejčastěji předměty pro běžné použití, jako jsou propisky, zapalovače, pouzdra na navštívenky, USB disky apod. Nejsou vyráběny na míru, ale nakoupeny od velkododavatele a personalizovány grafikou dle požadavků klienta. Grafika představuje zpravidla firemní logo, nebo slogan, případně kombinaci obojího. Při návrhu potisku je nutné zohlednit možnosti technologie a také prostor na předmětu, který je pro personalizaci vhodný. Nejčastěji je používaný sítotiskový nebo tamponový potisk (pro plastové předměty) a laserové gravírování pro dřevo nebo kovové předměty. Pro propagační textil (trička, čepice..) se používá sítotisk nebo textilní nažehlovací folie, případně strojové vyšívání, v závislosti na možnostech materiálu a požadované odolnosti. Na skleněné lahve nebo sklenice se grafický motiv aplikuje vysokotlakým pískováním.

Dárkové sady

Dárkové sady jsou používány pro významnější události, nejčastěji jsou to výročí společnosti, nebo vánoční svátky. Obsahují zpravidla luxusnější potraviny (alkohol, čokoláda..) v na míru připraveném a personalizovaném obalu. Protože tyto sady jsou zásadně zhotovovány na zakázku, je nutné počítat s odpovídající dobou realizace.


MINIGALERIE


POPTÁVKA SLUŽEB | PROFIL SPOLEČNOSTI ve formátu PDF

Komentáře jsou uzavřeny.