Velkoplošná a exteriérová aplikace grafiky

Velkoplošná a exteriérová grafika

Tyto aplikace grafiky představují zejména řešení výkladních skříní, výloh, světelné reklamy, reklamních ploch na fasádách, podlahové grafiky, mobilních prezentačních prvků, billboardů apod. Mezi tyto aplikace patří i grafické řešení vzhledu firemních dopravních prostředků, firemních pracovních oděvů nebo sportovních dresů.


Velkoformátový digitální tisk

je možné využít pro grafické řešení ploch větších rozměrů na fasádách objektů nebo výlohách či výkladních skříních, aplikace je možná buď přímo na hladký neporézní povrch (např. na skleněnou výlohu) nebo pomocí konstrukčních prvků a podkladových materiálů (např. na fasádu nebo před fasádu domu/objektu).

Samolepící řezaná grafika

představuje aplikaci speciálních barevných samolepících fólií, vyřezaných řezacím plotrem do požadované grafické dispozice. Takto připravená grafika je aplikovatelná na jakýkoliv hladký neporézní povrch, např. karosérie automobilů, skleněné výlohy, plastové či sendvičové reklamní desky atd. Další aplikaci řezané grafiky představují termotransferové textilní folie, po vyřezaní grafického motivu plotrem je folie přenesena zažehlovacím lisem na požadovaný materiál (tričko, pracovní oděv, sportovní dres apod.) Aplikace je možná na přírodní bavlněné materiály i na umělá vlákna.

Světelná grafika

jsou prostorové, nebo i ploché podsvícené či prosvětlené grafické prvky s vlastním zdrojem světla, nejčastěji fluorescenční zářivkou nebo LED svítidlem. Nejčastější využití představují svítící firemní loga, prosvětlené reklamní štíty prodejen a restaurací, prezentační stojany, různé světelné prvky na fasádách nebo bezpečnostní informační a orientační systémy.

Montážní a realizační práce

Pro dodávanou exteriérovou grafiku zajišťuje studio i finální montáž a instalaci dle požadavků klienta včetně zpracování kompletní projektové a výrobní dokumentace, případně revizní zprávy elektrické instalace.


MINIGALERIE
POPTÁVKA SLUŽEB | PROFIL SPOLEČNOSTI ve formátu PDF

Komentáře jsou uzavřeny.