Tisk a tiskové služby

Tisk a tiskové služby

Tiskové služby studia Graphic Live jsou zaměřeny zejména na realizaci archovým ofsetovým tiskem, digitálním malonákladovým nebo velkoformátovým tiskem, sítotiskem nebo jinými technologiemi v závislosti na požadovaném produktu.

Tiskové služby představují jeden z koncových kroků v realizaci  grafické zakázky.


Archový ofsetový tisk

Tisková technologie určená pro tisk středních nákladů (tisíce až desetitisíce kusů) na papírové materiály nebo samolepky o gramáži 70 – 350 g/m2 a maximální velikosti cca 70x50cm.

Výsledným produktem jsou zejména produktové letáky, plakáty, časopisy, knihy, manuály, samopropisovací formuláře, etikety atd…

Digitální malonákladový tisk

Tisková technologie určená pro tisk malých nákladů (desítky až stovky kusů) na papírové materiály nebo samolepky o gramáži 70 – 350 g/m2 a maximální velikosti cca 45x30cm.

Výsledným produktem jsou zejména vizitky, komplimentky, pohlednice, pozvánky, novoročenky, plakáty, kalendáře atd…

Velkoformátový digitální tisk

Tisková technologie pro tisk kusových nákladů větších rozměrů na široké spektrum materiálů od papíru, PVC samolepící folie, textilní materiály a folie pro potisk textilu, až po síťované nebo pogumované materiály určené především pro venkovní použití.

Výsledné produkty jsou zejména billboardy, reklamní bannery, roll-upy, samolepící folie pro polep výloh nebo automobilů, nažehlovací folie pro potisk textilu, produktové samolepky atd.

Sítotisk

Tisková technologie pro potisk malých nákladů (desítky až stovky kusů) zejména hotových výrobků, textilu, LDPE a papírových tašek, PVC samolepek, nebo výrobků a materiálů,které nelze potisknout z důvodů velikosti, materiálu, nebo nákladu jinou technologií.

Výsledným produktem jsou zejména personalizované reklamní předměty – propisky, zapalovače, USB disky, dárkové krabičky, obaly nebo tašky a reklamní textil jako jsou vlajky, čepice, trička, ale i pracovní oděvy nebo sportovní dresy.

Dokončovací operace

Jako součást tiskových zakázek je zajištěno i jakékoliv potřebné dokončující zpracování, jako je ořez na formát, tvarový výsek, falcování, bigování, lepení, tepelná nebo reliéfní ražba, knižní vazby V1 – V8, perforace, číslování a povrchové úpravy laminací nebo plošným či parciálním lakováním. U zakázek realizovaných mimo Prahu je zajištěna doprava do pražské kanceláře, kde je zakázka předána klientovi.


MINIGALERIE


POPTÁVKA SLUŽEB | PROFIL SPOLEČNOSTI ve formátu PDF

Komentáře jsou uzavřeny.