Produkty a služby

Reklamní a grafické studio Graphic Live s.r.o.

Vám nabízí široké spektrum služeb od přípravy a digitálního zpracování grafických návrhů, přes tisk a potisk různých formátů a materiálů až po návrhy výstavních stánků, nebo řešení Vašich komerčních interiérů.


 • Služby grafického studia a DTP
  Připravujeme grafiku a grafické návrhy od merkantilních materiálů – jako jsou vizitky, komplimentky, pozvánky, hlavičkové papíry … přes plakáty, knihy, noviny, až po velkoformátovou grafiku pro výstavní prezentace, výlohy, nebo dopravní prostředky. Navrhujeme grafiku pro speciální technologie – reliéfní ražbu, výsek, gravírování, personalizaci textilu, nebo pískování skla. Zpracujeme grafiku pro personalizaci, číslování, nebo hromadné publikování čárových a QR kódů, či kódů pro slevové poukázky a vouchery.

 • Tisk, tiskové služby a kompletní dokončovací operace
  Tiskneme zakázky středních nákladů archovým offsetovým strojem do formátu B2+. Tiskneme malonákladové zakázky digitálním ofsetovým strojem do formátu A3+. Tiskneme kusové velkoformátové zakázky na inkjet plotteru. Potiskujeme trička, pracovní oděvy, vlajky a další textil, reklamní předměty, papírové nebo LDPE tašky sítotiskovou technologií. Zajišťujeme vazbu publikací, výsek, reliéfní ražbu nebo povrchové úpravy lakem či laminací.
 • Venkovní a velkoformátové aplikace grafiky
  Tiskneme a vyrábíme grafiku pro výkladní skříně, výlohy, firemní štíty a další prodejní či komerční prostory – showroomy, callcentra apod. Upravujeme výstavní a prezentační stánky nebo firemní dopravní prostředky řezanou nebo tištěnou samolepící grafikou. Připravujeme grafické orientační a bezpečnostní systémy veřejných budov nebo parkovišť.

 • Výstavní stánky a komerční interiéry
  Navrhujeme a realizujeme výstavní expozice „na míru“, bez použití stavebnicových výstavních konstrukcí. Navrhujeme a realizujeme úpravy komerčních a prezentačních prostor – vstupních recepcí, callcenter, prodejních stánků a prostorů, showroomů včetně návrhů vnitřního vybavení, osvětlení nebo barevného ladění.
 • Dárkové a propagační předměty
  Dodáváme a graficky upravujeme nejrůznější propagační a reklamní předměty – propisovací tužky, USB disky, skleněné předměty, čepice, trička, vlaječky… Připravujeme zakázkové dárkové sady s čokoládou, alkoholem nebo luxusními potravinami pro významější příležitosti.
 • Zákázková výr. světelné reklamy a nábytku
  Navrhujeme a vyrábíme atypické interiérové prvky, nábytek a konstrukce pro komerční a prodejní prostory nebo výstavní stánky. Vyrábíme a montujeme zakázkovou světelnou reklamu, vývěsní štíty, poutače, výklady, světelné orientační prvky

Ukázky grafické tvorby a realizace zakázek společnosti si můžete prohlédnout na stránkách Galerie.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, můžete také zadat svoji poptávku na grafické a jiné služby studia.

Comments are closed.