Produkty a služby

Reklamní a grafické studio Graphic Live s.r.o.

Vám nabízí široké spektrum grafických a tiskových služeb,  od přípravy a zpracování grafických návrhů, přes tisk a potisk různých formátů či materiálů, až po návrhy výstavních stánků nebo řešení komerčních interiérů.


 • Služby grafického studia a DTP

  Připravujeme grafiku a grafické návrhy od merkantilních materiálů – jako jsou vizitky, komplimentky, pozvánky, hlavičkové papíry … přes plakáty, knihy, noviny, až po velkoformátovou grafiku pro výstavní prezentace, výlohy, nebo dopravní prostředky. Navrhujeme grafiku pro speciální technologie – reliéfní ražbu, výsek, gravírování, personalizaci textilu, nebo pískování skla. Zpracujeme grafiku pro personalizaci, číslování, nebo hromadné publikování čárových a QR kódů, či kódů pro slevové poukázky a vouchery.


 • Tisk, tiskové služby a kompletní dokončovací operace

  Tiskneme zakázky středních nákladů archovým offsetovým strojem do formátu B2+. Tiskneme malonákladové zakázky digitálním ofsetovým strojem do formátu A3+. Tiskneme kusové velkoformátové zakázky na inkjet plotteru. Potiskujeme trička, pracovní oděvy, vlajky a další textil, reklamní předměty, papírové nebo LDPE tašky sítotiskovou technologií. Zajišťujeme vazbu publikací, výsek, reliéfní ražbu nebo povrchové úpravy lakem či laminací.


 • Venkovní a velkoformátové aplikace grafiky

  Tiskneme a vyrábíme grafiku pro výkladní skříně, výlohy, firemní štíty a další prodejní či komerční prostory – showroomy, callcentra apod. Upravujeme výstavní a prezentační stánky nebo firemní dopravní prostředky řezanou nebo tištěnou samolepící grafikou. Připravujeme grafické orientační a bezpečnostní systémy veřejných budov nebo parkovišť.


 • Výstavní stánky a komerční interiéry

  Navrhujeme a realizujeme výstavní expozice „na míru“, bez použití stavebnicových výstavních konstrukcí. Navrhujeme a realizujeme úpravy komerčních a prezentačních prostor – vstupních recepcí, callcenter, prodejních stánků a prostorů, showroomů včetně návrhů vnitřního vybavení, osvětlení nebo barevného ladění. Zhotovujeme a zajišťujeme výstavní a prezentační 3D modely.


 • Dárkové a propagační předměty

  Dodáváme a graficky upravujeme nejrůznější propagační a reklamní předměty – propisovací tužky, USB disky, skleněné předměty, čepice, trička, vlaječky… Připravujeme zakázkové dárkové sady s čokoládou, alkoholem nebo luxusními potravinami pro významější příležitosti. Navrhujeme a zhotovujeme slavnostní a výroční medaile, odznaky a plakety.


 • Zákázková výr. světelné reklamy a nábytku

  Navrhujeme a vyrábíme atypické interiérové prvky, nábytek a konstrukce pro komerční a prodejní prostory nebo výstavní stánky, jako jsou prezentační či prodejní stojany, zástěny, skříně apod. Vyrábíme a montujeme zakázkovou světelnou reklamu, vývěsní štíty, poutače, výklady, světelné orientační prvky

Komentáře jsou uzavřeny.